Skip to content Skip to footer

Żydleński kontra UPA.

Na Upadlinie zaczyna się etap wzajemnej wycinki oraz intensywnego kopania dołków pod konkurencją znany doskonale z ostatnich miesięcy istnienia III Rzeszy.

Każdy knuje przeciwko każdemu usiłując dla siebie coś jeszcze ugrać na własną rękę.

Klaun Żydleński przegrał już bowiem wszystko co miał do przegrania. Gwoździkiem do jego trumny okazał się chyba ten zestrzelony na jego polecenie Ił z ukropskimi jeńcami na wymianę.

Jak na żyda przystało pragnął więc się desperacko pozbyć głównodowodzacego bandami Upa Załużnego i jak już go nie będzie fałszywie go oskarżyć o strącenie tego samolotu. Załużny się nie dał jednak podejść ale to nie znaczy że jest bezpieczny. Dla pajaca jest bardzo niebezpieczny, bo ma kilka razy większe od niego poparcie społeczne. Które mu się może przydać bo kuratorzy narkomana naciskają żeby zrobił wypad i zakończył zabawę w wojnę.

Baca – bacologia.wordpress.com

Chcą uratować Odessę i to co jeszcze Rosja nie zabrała i odbudować tam wrzoda na wzór tego z Palestyny.

Klaun jednak chce za wszelką cenę dalej być przy korycie, bo nie czarujmy się – poza tym korytem jakie teraz ma, jest jak Ziobro – kompletnie nikim. Ba, jest zbrodniarzem, którego będą ścigać jak wściekłego psa jak już się zakończy wojna.

I dlatego myślę Załużny nie jest ani trochę bezpieczny. Jest dobry, bo studiował jeszcze za Sojuza w Moskwie i to jest prawdziwy żołnierz a nie jakiś homoseksualny pajac, który wyskoczył z pudełka. Skoro Załużny studiował na akademi wojskowej w Moskwie to powinien wiedzieć że na żydowski zamordystyczny reżim jest tylko jedna skuteczna metoda.

Metoda marszałka Żukowa, który wyprzedzająco zlikwidował żyda Berię i kilka tysięcy jego głównych siepaczy z NKWD – co sprawiło że żydowski reżim upadł a z Sojuza wypierdoliło w osranych ze strachu majtkach kilka milionów żydów hen, daleko za granicę.

Gdyby Załużny teraz kiedy jest najlepszy na to moment wykonał dobry ruch, byłby jak Żukow bez cienia wątpliwości uwielbiany przez niedobitków ukraińskich i kto wie – być może wygrałby nawet wybory na prezydenta. Musi jedynie postawić się w ich roli i pomyśleć jak żydzi tylko nieco szybciej od nich. Bo oni już mają plany gotowe – Ukraińców obwinić za nazizm, banderyzm, za ataki terrorystyczne na cywilów a z zakapiornych żydów które ten zamordyzm organizowały i się na nim nakradły, zrobić jak zawsze – bidne ofiary.

Tak więc nie mam absolutnie żadnych wątpliwości – jeśli Załużny chce tę hecę przeżyć musi ich bardzo szybko do nogi wykosić. Całą klikę Żydleńskiego. Bo inaczej rozdziobią go żydowskie sępy.

Żródło: bacologia.wordpress.com
Żródło: RusVesna.su