Skip to content Skip to footer

Koniec Gościny Niewdzięczne Skurwysyny!

Protesty chłopskie przebiegły nad wyraz spokojnie pod hasłem:

„KONIEC GOŚCINY NIEWDZIĘCZNE SKURWYSYNY”.

Na widok tego hasła oczywiście natychmiast się zapluł żydowski ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i w związku z tym Ośrodek Monitorowania Zachowań Żydowskich wyraża głębokie zdziwienie akcją żydowskiego ośrodka monitorowania zachowań rasistowskich, ponieważ Ukraińcy nie są rasą. To są tylko nieproszeni „goście”. I zupełnie inny gatunek – coś pośredniego między oswojonym dzikiem a zdziczałą świnią.

Baca – bacologia.wordpress.com

To Gospodarz – Polak decyduje kogo do Polski zaprosić, a kto ma z Polski wypierdalać. A nie jakiś żydowski ośrodek. Żydowskiemu ośrodkowi się coś tam w środku najwyraźniej popierdoliło. A ponieważ jest akurat wojna Rotszyldów, Klausów Szwabów i Kill Billów z normalną resztą świata, oczywiście podoba mi się chłopska retoryka, czyli wyrażanie się w krótkich żołnierskich słowach.

Jak Ty mnie Rolnik teraz zaimponowałeś! Hasło protestu jest na maksa udane.

A tak poważnie to przecież wiadomo nie od dziś, że sataniści chcą wykończyć całe indywidualne rolnictwo tylko po to żeby zmusić nas do wpierdalania toksycznej papki od Kill Billa Gatesa, któremu na koryto zamarzył się monopol podobny do tamtego na Windowsa.

Ale jak wiemy to wszystko były tylko grube plany, które jeden po drugim w gówno się obróciły. Fabryki sztucznego mięsa plajtują, tony tego gówna się w sklepach wyrzuca bo nikt normalny tego syfu nie kupuje. Z robakami, którymi chcieli nas karmić też podobna sytuacja. No i w końcu toksyczne żarcie z zatrutej glifosatem i innym syfem Upadliny. Żydowskie spółki które to gówno sprowadzały do naszego kraju też liczą straty po tym jak chłopi wysypali ten syf z ukraińskich wagonów na ziemię.

Będą chyba musieli do Izrela z tym „jedzonkiem” zrobić sobie most powietrzny, bo w Polsce nikt nie chce tego brać do ust.

Albo do Francji, Niemiec lub Angli w ramach programu „czołgi za genetyczną kukurydzę” – obie strony wówczas skorzystają na handlowej wymianie!