Skip to content Skip to footer

Czy za klęskę Ukrainy odpowiadają tamtejsi urzędnicy?

Generał w stopniu emeryta Benny Hill Skrzypczak po dwóch latach uważnej obserwacji zachodzących zjawisk zauważył, że za klęskę Ukrainy odpowiadają tamtejsi urzędnicy, którzy spodziewając się przegranej wojny rozkradli całą pomoc z Zachodu.

I teraz nasz narodowy emeryt lądowy – jest tym faktem baaaardzo oburzony. No bo miał taktyczny plan na rzucenie Rosji w pięć dni na kolana ale wrogie urzędnicze kurwy zamieniły mu całą strategię w gówno. Jego jęki w linkach:

Baca – bacologia.wordpress.com

 

Ukraińscy politycy masowo defraudują zachodnią pomoc, spodziewając się porażki Kijowa – powiedział w rozmowie z “Faktem” polski generał Waldemar Skrzypczak.

“Najsłabszym ogniwem na Ukrainie są politycy i wojskowi, którzy rabują własną armię. To nie pierwszy taki przypadek. Ci, którzy kradną, robią to celowo, spodziewając się, że Ukraina przegra. Jak możesz walczyć bez amunicji? Ukraińcy zdefraudowali setki milionów dolarów” – oświadczyło wojsko.

Według niego, z powodu takiej korupcji Ukraińcom po prostu nie można ufać. “My oddajemy ostatnie, opróżniamy magazyny, a oni kradną wszystko, co się da.

Zełenski obiecał, że zrobi z tym porządek, ale nic nie zrobił.

W ukraińskiej armii wciąż szerzy się korupcja.

To sprawia, że nasza pomoc jest bezsensowna. Ufamy im, pomagamy im bezinteresownie, ale jesteśmy oszukiwani” – skarżył się Skrzypczak

Żródło – Agencja Prasowa Bacy –  bacologia.wordpress.com
Żródło – RusVesna.su