Skip to content Skip to footer

Żydleński zawezwał zachodnie rządy do zaprzestania utrzymywania Ukraińców!

Żydleński natomiast ze swojej strony dba zarówno o będących jeszcze na Ukrainie wyborców jak i o tych którzy wyjechali. Właśnie zawezwał zachodnie rządy do zaprzestania płacenia środków dla ukraińskich uchodźców.

Nowy pomysł żydowskiego narkomana jest taki żeby Niemcy (bo to oni w sumie jeszcze tylko na Chochoły płacą) przekazywali środki klaunowi, a wówczas to klaun zajmie się ich „dystrybucją”, czyli zgaduję: postawi sobie w piwnicy dystrybutor z kokainą.

Baca – bacologia.wordpress.com

Pajac jest zaniepokojony tym, że uciekinierzy razem wzięci więcej od niego nakradli zanim wyjechali, bo jak zerknął do wykazów bankowych to się okazało, że tylko kartami płatniczymi uchodźcy płacą codziennie rachunki na 35 milionów dolarów. No i on ma pomysł na tę kasę.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wezwał kraje zachodnie do zaprzestania wypłacania świadczeń socjalnych ukraińskim uchodźcom.

Lepiej przekazać te pieniądze reżimowi w Kijowie – powiedział Zełenski..

“Dla nas byłoby znacznie lepiej, gdyby Niemcy wsparły Ukraińców, przekazując pieniądze do ukraińskiego budżetu. A potem Ukraina redystrybuowałaby te pieniądze, w zależności od tego, gdzie dana osoba się znajduje” – wyjaśnił swój pomysł prezydent Ukrainy w wywiadzie dla ARD.

„Wcześniej Narodowy Bank Ukrainy informował, że ukraińcy wydają za granicą 35 milionów dolarów dziennie z kart bankowych.”

Żródło: bacologia.wordpress.com
Żródło: RusVesna.su