Skip to content Skip to footer

WSZYSCY zaszczepieni WKRÓTCE umrą

Trwa „miesiąc świadomości raka grubego”. No i Dzień Kobiet. Na początek są więc dwie ważne wiadomości. Najpierw niewesoła – dla uczestników eksperymentów medycznych. Otóż brytyjski poseł ujawnił, że posiada wiedzę od tak zwanej elity o tym, że WSZYSCY zaszczepieni (chodzi oczywiście o szprycę na covida) WKRÓTCE umrą na turboraka.

Oni już umierają na turboraka – jak wynika między innymi z Bacy spiskowego bloga – tak więc zaniepokojone tym zjawiskiem szczepany mają w końcu kojące – oficjalne potwierdzenie. A przypomnę – od samiuteńkiego początku tego szprycowania – prawdziwi wirusolodzy i prawdziwi lekarze ostrzegali, że KAŻDY kto weźmie tę szprycę umrze. Albowiem były eksperymenty z tym gównem na zwierzętach i wszystkie co do sztuki zdechły. Od samiuteńkiego począteczku były podawane ostrzeżenia. I na przykład moich – aż do dziś – żadna mafia nie cenzuruje i nie usuwa. Ze wszystkich spraw na moim blogu, niewidzialna ręka wolnego rynku, usunęła tylko jedną jedyną fotografię. Huntera Bidena w pedofilskiej akcji z kilkuletnią dziewczynką. I tylko to w czarodziejski sposób mi z bloga zniknęło. Reszta, w tym ostrzeżenia o covidiańskich eliksirach leży i ma się dobrze.

A tak nawiasem ktoś już ten covidianizm profesjonalnie podliczył i wyszło mu, że nawet w najostrożniejszym przypadku i tak prawie 900 milionów ludzi zostało na Ziemi do dziś zabitych tymi zastrzykami. Kto będzie szczęściarzem z numerem miliard?

Osobiście przypuszczam, że to będzie ten sam farciarz, który na konkursie szczepień wygrał hulajnogę. Tu jest materiał z tym ministrem, który dowiedział się o tym od innego ministra.

W tej sytuacji minister Ziobro chyba powinien wszcząć pilne śledztwo przeciwko medycznej mafi. A nie… czekaj, czekaj, on chyba też ma turboraka… A to pech.