Skip to content Skip to footer

Stany Zjednoczonych Murzynów w Odwecie!

Afroameryka już podjęła decyzję i za zabicie trzech terrorystów z USA w ciągu kilku dni zapowiada atak odwetowy na… Iran. Na Iran, ponieważ te murikańskie zwierzęta zostały zabite w ich bazie na granicy Jordani i Syrii. Logika jest ta sama co w przypadku WTC – żydy zaatakowały Afroamerykę, natomiast Afroameryka w odpowiedzi Irak i jakiś Afganistan.

To może skoro to tak, to my byśmy tak zaatakowali Berlin – wtedy nasz sojusznik Stany Zjednoczone Murzynów zniszczą do końca Afrykę i sprowadzą do Goebelsów z pół miliarda czarnych nowych robotników. Trampek zresztą już idzie w tym właśnie kierunku – tak jak kiedyś obwiniał za swojego urojonego „chińskiego wirusa”, Chińczyków żeby ich obrabować z z dupy wziętych odszkodowań, tak samo już teraz zapowiada jakieś wojny z Chinami.

Baca – bacologia.wordpress.com

„Będzie to odpowiedź na śmierć trzech amerykańskich żołnierzy podczas ataku dronów na bazę armii USA na granicy Syrii i Jordanii. Planuje się, że ataki zostaną przeprowadzone na obiekty, w których przebywa irański personel i proirańskie siły paramilitarne. Pogoda będzie głównym czynnikiem przy ustalaniu terminu strajków, podało CBS News, powołując się na źródła.”

Żródło: bacologia.wordpress.com
Żródło: RusVesna.su